• +86 18933977964
  • Carrie's Skype : carrie.sanway
Email:sales2@china-sanway.comSanway حرفه ای صوتی شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود

Sanway حرفه ای صوتی شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود

دربارهی ما
تماس با ما
Sanway حرفه ای صوتی شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود اضافه کنید: JinLe پارک صنعتی، Pingbu خیابان، Huadu منطقه 510800، گوانگژو چین تلفن: + 86-20-22972520 PH: +8613826042826 پست الکترونیک: sales@china-sanway.com وب سایت: http://www.china-sanway.com/
دربارهی ما

Sanway حرفه ای صوتی تجهیزات شرکت آموزشی ویبولیتین حرفه ای تامین کننده فن آوری های صوتی پیشرو است. بر اساس در گوانگژو، چین، ما تولید کننده که متخصص در نرم افزار تقویت کننده های صوتی قدرت و سیستم آرایه خط، تحقیق و توسعه، فروش، مهارت های فنی و پشتیبانی از مشتری. از طریق به طور مداوم ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات از سال 2006، ما شهرت دلخواهی هر دو در خانه و خارج از کشور به دست آورده ام. مانند 4 کانال FP10000Q تقویت کننده قدرت ما به دست آوردن مقدار زیادی از بازخورد رضایت بخش.

مهندسین و تکنسین های ما دارای تجربه گسترده در صنعت PA صدا برای بیش از 20 سال است. تحقیق به طور مداوم و در حال توسعه اطمینان حاصل شود که محصولات با کیفیت بالا می تواند به شما مزیت رقابتی به مشتریان و بازار خود را به من بدهید.

محصولات اصلی ما از DSP تقویت کننده قدرت هستند؛ آمپلی فایر دیجیتال؛ تعویض تقویت کننده قدرت؛ 1CH، 2CH و 3CH کلاس D صفحه ماژول تقویت کننده با DSP؛ آرایه خط فعال؛ آرایه خط منفعل؛ فضای باز و سرپوشیده سخنرانان حرفه ای؛ دیجیتال بلندگو پردازنده و محیطی محصولات الکترونیکی و غیره، که به طور گسترده در عملکرد های مختلف تور استفاده می شود، تئاتر، استادیوم، تجاری هتل ها، کلوپ شبانه، سالن؛ اتاق چند منظوره، اتاق کنفرانس، عروسی و سایر Venues.We حرفه ای همیشه نگه داشتن و اصل به انجام کسب و کار را دنبال کنید:

همان محصول، ما با کیفیت برنده شوید.

همان کیفیت، ما با قیمت برنده شدن،

همان قیمت، ما توسط سرویس برنده شوید.

ما صمیمانه امیدواریم که روابط کسب و کار به طور مداوم می تواند برقرار شود و لطفا اعتماد که ما همیشه انجام بهترین خود را برای تحقق بخشیدن به روابط تجاری خوب با مشتریان خود هستیم.

کپی رایت © Sanway حرفه ای صوتی شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود. همه حقوق محفوظ است.
QR Code